O nas

ReDeal.pl to platforma z kuponami rabatowymi, informacjami o wyprzedażach, promocjach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Serwis tworzą nasi użytkownicy, którzy dodają okazję, kupony rabatowe – informacje, gdzie możesz dużo taniej kupić daną rzecz lub wykupić usługę. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent na zakupach.

Dołącz do naszej społeczności i oszczędzaj pieniądze na zakupach. Przeglądaj codzienne okazje w kilkunastu kategoriach tematycznych.

Dziel się opiniami o danej firmie, produkcie – udostępniaj informacje w komentarzach pod okazjami, oceniaj okazje (łapka w górę / łapka w dół), aby pomóc innym użytkownikom w wyborze.

Dołącz już teraz do naszej społeczności i twórz razem z innymi nasz serwis. Rejestracja jest darmowa, korzystanie z serwisu jest także darmowe.

Jeżeli masz pytania do naszej administracji – napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie wasze pytania. Poprzez formularz kontaktowy możesz zgłosić także nieprawidłowości w okazjach czy wypowiedziach użytkowników.

Resetuj Hasło